Aurela Hoxha i kundërpërgjigjet Roza Latit pas deklaratave të saj (Foto) – Lajmi.net
Aurela Hoxha i kundërpërgjigjet Roza Latit pas deklaratave të saj (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:20, 21 April 2017
Moderatorja shqiptare Roza Lati ka shpërthyer me kritika ndaj Aurela Hoxhës.

Ajo e ofendoi shumë atë duke e quajtur si femër me operacione të tepërta plastike, madje tha se Rozi nuk është si Aurela që ta çoj i dashuri në Maldive, shkruan lajmi.net

Pas këtyre deklaratave, në mënyrë indirekte, ka reaguar Aurela.

Ajo në Instagram ka hedhur foto të bëra në Maldive dhe me këto gjëra i ka treguar Rozës dy gjëra:

E para, se ka linja seksi trupore përkundër deklaratave se ajo ka operacione plastike dhe e dyta që ka kaluar mjaft mirë në këtë vend, sado zili që ka Roza!/Lajmi.net/

screenshot_5screenshot_4

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO