Audi vjen me modelin më të mirë, dizajni do t’iu lë ‘pa mend’ – Lajmi.net
Audi vjen me modelin më të mirë, dizajni do t’iu lë ‘pa mend’
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:04, 15 May 2018
Audi është duke paralajmëruar sërish modelin e ri Q8, por këtë herë me fotografi të reja që tregojnë më shumë detaje të stilit.

Vetura e re e kompanisë gjermane do të ketë dizajn më “të rrumbullakët” se modeli aktual Q7.

Brenda Audi do të ofrojë teknologjinë më të re me tabelën digjitale të instrumenteve që zëvendëson atë tradicionale me butonë.

Q8 pritet të vijë me motor hibrid që kombinon motorin me djegie prej 3.0-litrash me një motor elektrik. Bashkë prodhojnë 438 kuajfuqi.

Modeli më i ri pritet të debutojë për pak javë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO