Audi RS4 e modifikuar nga ABT – Lajmi.net
Audi RS4 e modifikuar nga ABT
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 15:18, 13 March 2018
9
9
Ky model quhet RS4-R dhe është shumë i zhurmshëm.

Në fillim të këtij viti ABT ka debutuar me modelin e modifikuar Audi RS4 i cili vjen me 523 kf dhe 690 Nm torkë, transmeton Express. Për të rritur performancën, ABT ka vendosur njësi të re të kontrollit elektronik, tuba sportive për shkarkimin e gazrave si dhe stabilizatorë dhe amortizatorë me nivele.

Sa i përket trupit, ky model vjen me pakon aero dhe rrota 21 inç nga ABT.

 

Fjalët kyçe: Audi RS4

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball