AUDI, Mercedes dhe BMW do të mbesin mbrapa kësaj “bishe” (FOTO) – Lajmi.net
AUDI, Mercedes dhe BMW do të mbesin mbrapa kësaj “bishe” (FOTO)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 21:25, 30 January 2018
Kompania DEVEL së fundi pati prezantuar Devel Sixteen me 5006 PS. Ajo së fundi ka prezantuar një tjetër model të kategorisë SUV, i cili quhet DEVEL SIXTY 6X6.

Kjo veturë besohet të jetë ndërtuar me fibra xhami. Amortizimi i saj është individual, transmeton Sovrani.info.

Vetura është e pajisur me një motor V8 diesel 6.7L turbocharger ku gjeneron 720 kuaj fuqi.

Më poshtë keni fotografitë e kësaj “bishe”. /Sovrani

screenshot2017-11-17at11-30-32am

devel-sixty

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO