Aubameyang te klubi i ri, rroga 50 milionë euro në sezon (FOTO) – Lajmi.net
Aubameyang te klubi i ri, rroga 50 milionë euro në sezon (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 13:22, 16 May 2017
Tianjin Quanjian, i ka ofruar sulmuesit një pagë marramendëse: 50 milionë euro në sezon.

Pierre-Emerick Aubameyang mund të transferohet në Superligën e Kinës.

Sipas Calciomercato.com, skuadra kineze, Tianjin Quanjian, i ka ofruar sulmuesit një pagë marramendëse: 50 milionë euro në sezon.

Aubameyang, i cili ka shkëlqyer këtë sezon duke shënuar 37 gola, kërkohet edhe nga skuadrat e njohura evropiane si: PSG, Milan, Arsenal e Real Madrid. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy