Aubameyang te klubi i madh evropian për sezonin 2017/18 – Lajmi.net
Aubameyang te klubi i madh evropian për sezonin 2017/18
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 14:00, 11 July 2017
Pierre-Emerick Aubameyang do të mbetet në Borussia Dortmund.

Pierre-Emerick Aubameyang duket se nuk do të largohet nga Borussia Dortmund.

Trajneri i ri i Dortmund, Peter Bosz, ka zbuluar se Aubameyang nuk do të largohet nga ekipi gjatë kësaj vere.

“Auba është këtu dhe është duke stërvitur. Kjo është ajo që ka rëndësi për mua. Fakti që do të ketë spekulime deri në fund të gushtit është e qartë “, ka deklaruar Bosz. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO