Aubameyang – PSG, lajm i madh nga trajneri i Dortmundit – Lajmi.net
Aubameyang – PSG, lajm i madh nga trajneri i Dortmundit
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 10:08, 6 May 2017
Trajneri i Borussia Dortmund, Thomas Tuchel ka komentuar spekulimet rreth transferimit të Pierre Emerick Aubameyang në Paris Saint-Germain.

Trajneri i Borussia Dortmund, Thomas Tuchel ka mohuar spekulimet rreth transferimit të Pierre Emerick Aubameyang në Paris Saint-Germain.

“Cavani ka rinovuar kontratën së fundi me PSG-në dhe unë nuk mendoj se Aubameyang është prioritet i klubit parisian”, ka deklaruar Tuchel para ndeshjes me Hoffenheimin.

“A do të përforcohet Dortmund? Nuk është koha për të folur për transferime tani, ne jemi plotësisht të përqendruar në fund të sezonit, unë nuk do të komentojë mbi thashethemet e transferimeve”, ka theksuar ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO