Aubameyang në bisedime me klubin e madh evropian (FOTO) – Lajmi.net
Aubameyang në bisedime me klubin e madh evropian (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 11:52, 11 July 2017
Pierre Emerick Aubameyang mund të transferohet në Premierligë.

Pierre Emerick Aubameyang pritet të largohet nga Borussia Dortmund.

Dhe, pas Milanit, interesim për transferimin e tij ka shprehur edhe Chelsea.

“The Sun” shkruan se “Blues” kanë filluar bisedimet me klubin nga Bundesliga për blerjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Aubameyang është objektiv i ri i Chelseas pas dështimit për transferimin e Romelu Lukakut nga Everton i cili nënshkroi me rivalin e Premierligës, Manchester United. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush