Aubameyang drejt Premierligës – Lajmi.net
Aubameyang drejt Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 17:53, 19 May 2017
Jo vetëm Milani po interesohet për Pierre Emerick Aubameyang.

Mediet në Angli sot kanë raportuar se sulmuesi nga Gaboni, shumë lehtë nga kjo verë mund t’i bashkëngjitet Premierligës.

‘The Sun’ shkruan se 27 vjeçari, po shihet si zëvendësim i Diego Costas, që po punon të kompletojë transferimin në futbollin kinez.

Paratë e fituara nga shitja e Costas, Chelsea do t’i investojë në sjelljen e sulmuesit të Dortmundit, që këtë edicion në Bundesligë ka shënuar 29 gola./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball