Atletico Madrid – Real Madrid, e çuditshme çfarë ndodhi pas ndeshjes (FOTO) – Lajmi.net
Atletico Madrid – Real Madrid, e çuditshme çfarë ndodhi pas ndeshjes (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:40, 11 May 2017
Tifozët e Atletico Maridit kanë marrë një numër të ulëseve nga Vicente Calderon pas duelit me Real Madridin në Ligën e Kampionëve. Skuadra do të luajë në një stadium të ri pas përfundimit të këtij sezoni.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Atletico Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown