Atletico Madrid humb Griezmannin – Lajmi.net
Atletico Madrid humb Griezmannin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:59, 7 December 2017
"Marca" ka njoftuar se Antoine Griezmann ka pësuar një lëndim ndaj Chelseat dhe nuk do të luajë në ballafaqimin ndaj Betisit.

Antoine Griezmann do t’i mungojë Atletico Madridit në ndeshjen e radhës ndaj Real Betis.

“Marca” ka njoftuar se sulmuesi francez ka pësuar një lëndim ndaj Chelseat dhe nuk do të luajë në ballafaqimin ndaj Betisit, përcjell “lajmi.net”.

Griezmann spekulohet se mund të largohet nga klubi, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion