Atletico Madrid fiton trofeun e Europa League, shikojeni çfarë ka bërë Real Madrid – Lajmi.net
Atletico Madrid fiton trofeun e Europa League, shikojeni çfarë ka bërë Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:10, 17 May 2018
Real Madrid ka uruar Atletico Madridin për trofeun e kampionit në Europa League.

Real Madrid ka lënë anash rivalitetin dhe ka uruar Atletico Madridin për trofeun e kampionit në Europa League.

Atletico Madrid mposhti në finale Olympique Marseillen me rezultat 3:0 në Lyon dhe fitoi trofeun evropian.

Kurse, pas takimit Real Madrid ka publikuar një urim në rrjetin social Twitter, përcjell “lajmi.net”.

“Urime Atletico Madridit për trofeun e fituar sonte në Lyon”, shkruan në urimin e Real Madridit. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Atletico Madrid, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble