Atletico Madrid cakton çmimin për shitjen e Griezmannit (FOTO) – Lajmi.net
Atletico Madrid cakton çmimin për shitjen e Griezmannit (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 9:58, 12 September 2017
Antoine Griezmann ka një çmim të lartë.

Atletico Madrid bëhet gati për shitjen e sulmuesit Antoine Griezmann në verën e vitit 2018.

E përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport” raporton se klubi spanjoll ka përfshirë një dëmshpërblim në kontratën e re të francezit që i mundëson të largohet nga klubi për një çmim prej 200 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Griezmann kërkohet nga Manchester United dhe ekipi i Jose Mourinhos është favorit për blerjen e tij. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball