Atletico e fiton derbin ndaj Sevillas (VIDEO) – Lajmi.net
Atletico e fiton derbin ndaj Sevillas (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:06, 19 March 2017
Atletico Madrid e ka fituar derbin ndaj Sevillas, me rezultat 3:1.

Në ndeshjen e zhvilluar në ‘Vicente Calderon’, skuadra e Diego Simeone ka shënuar fitore të rëndësishme 3:1 ndaj Sevillas, për t’iu afruar në renditjen tabelare.

Diego Godin, Antoine Griezmann dhe Koke, shënuan për fitoren e Atleticos.

Golin e vetëm për Sevillan e shënoi Correa./Lajmi.net/


Antoine Griezmann Goal HD – Atletico Madrid 2-0… by Livee1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO