Atletico dyfishon epërsinë, përsëri Griezmann – Lajmi.net
Atletico dyfishon epërsinë, përsëri Griezmann
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:59, 16 May 2018
Përsëri ka shënuar Antoine Griezmann.

Atletico Madridi ka dyfishuar epërsinë ndaj Marseille.

Përsëri ka shënuar Antoine Griezmann.

Rezultati tani është 2:0. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Antoine Griezmann

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper