Atkinson rikthen Mr Bean vetëm për audiencën kineze (Foto) – Lajmi.net
Atkinson rikthen Mr Bean vetëm për audiencën kineze (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:29, 19 March 2017
Aktori i njohur, Rowan Atkinson, u ka dhënë adhuruesve të tij edhe njëherë karakterin e tij të famshëm ‘Mr Bean’.

Këtë e ka bërë gjatë premierës së filmit të tij të fundit i cili u lansua vetëm në Kinë, njofton Klan Kosova.

Komiku 62 vjeçar vendosi që të ringjallë edhe njëherë karakterin e tij për audiencën e fortë kineze, që nga divorci që pati me gruan e tij prej 24 vjetësh.

Filmi i quajtur “Top Funny Comedian” pritet të jetë tejet fitimprurës, pasi ”Mr Bean’s Holiday” i realizuar në vitin 2007, vetëm në Kinë, pati të ardhura bruto më shumë se 2.4 milionë funte.

Mr Bean, i cili mendohet të ketë pasuri prej 70 milionë funte, doli në skenë për të performuar rolin e tij prej një memeci që praktikisht ka gjuhë të çuditshme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO