Athletic Bilbao – Real Madrid, formacionet e skuadrave (FOTO) – Lajmi.net
Athletic Bilbao – Real Madrid, formacionet e skuadrave (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:32, 18 March 2017
Athletic Bilbao dhe Real Madrid ndeshen sot në kuadër të La Ligës. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Athletic Bilbao, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3