Atë që nuk e bëni ju e bën Valdrini! Ja çka i publikoi bashkëshortja – Lajmi.net
Atë që nuk e bëni ju e bën Valdrini! Ja çka i publikoi bashkëshortja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:09, 11 October 2018
Valdrin Sahiti zë vend në mesin e emrave më të rëndësishëm në fushën e modës në Kosovë.

Dizajneri përpos sukseseve që ka në punën e tij, në maksimum siç duket po e shijon edhe jetën private, pranë bashkëshortes dhe vajzës së tij, shkruan lajmi.net

Mirëpo, nga puna e tepërt që bën, Valdrini ka një “sekret” që ia ka zbuluar bashkëshortja e tij.

Siç vërehet në një foto të hedhur në Instastory nga Edita, për të shkuar në punë, Valdrini me vete ka marrë jastëkun, pasi nuk mund të ndahet dot nga gjumi.

Fotos, Edita ia ka lënë një shkrim interesant ku thoshte se “çfarë nuk ka parë në vitet e saj”.

Në fakt, shumë njerëz në botë kanë problem gjumin dhe punën në orët e hershme të mëngjesit por siç duket Valdrini ka gjetur formën e duhur./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO