Atdhe Nuhiu vjen me fotografinë që i gëzon gjithë tifozët e Kosovës (FOTO) – Lajmi.net
Atdhe Nuhiu vjen me fotografinë që i gëzon gjithë tifozët e Kosovës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 16:52, 20 March 2017
Pothuajse të gjithë lojtarët e Kombëtares së Kosovës kanë mbërritur në Kosovë, për grumbullimin e radhës.

Kosova më 24 mars zhvillon ndeshjen e radhës kualifikuese ndaj Islandës, në ‘Loro Boriçi’.

Për herë të parë te Kosova, është grumbulluar Atdhe Nuhiu, sulmuesi shtatlartë i Sheffield Wednsdey.

Nuhiu sot është parë rrugëve të Prishtinës, ndërsa Fansat e Futbollit Kosovar kanë siguruar një fotografi të tij, me flamurin e Kosovës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool