Atdhe Nuhiu: Dua debutim me fitore – Lajmi.net
Atdhe Nuhiu: Dua debutim me fitore
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:49, 20 March 2017
Atdhe Nuhiu është njëra nga tri ardhjet e reja tek Përfaqësuesja e Kosovës.

Sulmuesi i Sheffield Wedneaday në Championshipin anglez, kërkon të debutoj me fitore ndaj Islandës.

“Jam i lumtur që i jam bashkuar Kosovës. Na pret një ndeshje e vështirë. Shpresoj të debutoj me fitore”, tha Nuhiu, shkruan Gazeta Olle.

Ai më herët ka luajtur me U21 të Austrisë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Atdhe Nuhiu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball