Astronauti i NASA-s publikon pamje mbresëlënëse të Tokës! – Lajmi.net
Astronauti i NASA-s publikon pamje mbresëlënëse të Tokës!
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 10:05, 29 November 2017
Astronauti i NASA-s, Randy Bresnik, ka postuar së fundmi një video të kapur jashtë Stacionit Ndërkombëtar Hapësinor, e cila ofron pamje vërtetë mahnitëse të planetit tonë.

Pasi siguron veten jashtë stacionit hapësinor, astronauti regjistron disa sekonda pamje nga Toka.

Video është filmuar rreth një muaj më parë.

Një “top” gjigant i mbuluar me retë që lundrojnë mbi oqeane dhe tokë. Një pamje me të vertëtë e jashtëzakonshme e planetit tonë.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball