“Askush nga koalicioni PDK-LDK s’ka biseduar me Listën Serbe për ushtrinë” – Lajmi.net
“Askush nga koalicioni PDK-LDK s’ka biseduar me Listën Serbe për ushtrinë”
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:42, 20 March 2017
Deputeti serb i Kuvendit të Kosovës Nenad Rashiq ka thënë se Presidenti Thaçi dhe njerëzit e skenës politike në Kosovë duket se e kanë humbur rrugën.

Ky koment i tij vije si kundërpërgjigje ndaj deklaratave të Thaçit se ndërkombëtarët mund t’i bindin serbët për ta votuar ushtrinë e Kosovës, njofton Klan Kosova.

Rashiq po ashtu ka thënë se partnerët e koalicionit  (PDK-LDK) asnjëherë s’kanë biseduar me Listën Serbe për formimin e ushtrisë dhe se po e çuditin zhvillimet që po ndodhin rreth kësaj teme.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master