Asim Gashi po sjell diçka të re (Video) – Lajmi.net
Asim Gashi po sjell diçka të re (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:46, 19 June 2017
Këngëtari Asim Gashi ishte i ftuar në një intervistë për emisionin Mirage këtë të premte.

Ai foli për karrierën e tij në muzikë, profesionet e tjera që ushtron, përveç muzikës si dhe për jetën private.

Pas këngës së fundit, klipi i së cilës ishte si film i metrazhit të shkurtë, Asimi për Mirage zbuloi se po sjell diçka të re.

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni për çka është fjala. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Asim Gashi-Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan