Asensio te klubi i ri për 135 milionë euro – Lajmi.net
Asensio te klubi i ri për 135 milionë euro
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:04, 14 March 2018
"Blues" janë të gatshëm të paguajnë 135 milionë euro për shërbimet e yllit nga Santiago Bernabeu.

Chelsea ka bërë gati ofertë për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Marco Asensio.

“The Sun” ka njoftuar se “Blues” janë të gatshëm të paguajnë 135 milionë euro për shërbimet e yllit nga Santiago Bernabeu.

Asensio konsiderohet si pasardhës i Eden Hazardit te Chelsea, përcjell “lajmi.net”.

Hazard spekulohet se mund të largohet nga Chelsea duke u transferuar pikërisht në Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO