Asamoah falenderon Juventusin, lajmëron për klubin e ri – Lajmi.net
Asamoah falenderon Juventusin, lajmëron për klubin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:59, 12 June 2018
Kwadwo Asamoah ka bërë të ditur se është pranë nënshkrimit me një klub të ri.

Kwadwo Asamoah ka falenderuar sërish Juventusin, pas vendimit për largim nga skuadra kampione nga Serie A.

Mbrojtësi ganez ka bërë të ditur se është pranë nënshkrimit me një klub të ri.

“Dua t’i falenderohem Juventusit sepse jo të gjithë e kanë mundësinë për të luajtur për një klub të madh dhe të fitojnë aq shumë tituj”, deklaroi Asamoah, përcjell “lajmi.net”.

“Së shpejti do t’ju njoftojë për klubin tim të ri”, u shpreh ai.

Asamoah pritet të nënshkruajë me klubin rival nga Serie A, Inter. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO