As verë dhe as shampanjë, ja pija për kënaqësi të çmendur seksuale – Lajmi.net
As verë dhe as shampanjë, ja pija për kënaqësi të çmendur seksuale
Autori: Lajmi.net LoveSex 14:25, 12 November 2017
Studimet e fundit kanë arritur në përfundimin se çelësi për një orgazmë më të fortë është që të bëni një banjë paraprakisht.

Për shkak se nxehtësia nga dushi, nxit rrjedhjen e gjakut në organet gjenitale. Gjë që sjell lubrifikim dhe ndjeshmëri më të lartë, e si rrjedhojë edhe një orgazmë më të fortë.

Por ka dhe një pije që ju lumturon në dhomën e gjumit:

Qumështi:

Sipas studiueses Aliza Baron Cohen, gjithçka duhet bërë është që të pini qumësht para aktit intim, për ta bërë orgazmën tuaj të fortë.

Përziejeni qumështin me shafran, e nuk do të pendoheni!

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball