As në aeroport nuk ka siguri, punonjësa e sigurisë vjedh nga çantat në aeroport – Lajmi.net
As në aeroport nuk ka siguri, punonjësa e sigurisë vjedh nga çantat në aeroport
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:00, 14 March 2018
Kamerat e sigurisë të një aeroporti në Tajlandë kanë filmuar momentin kur një punonjëse i sigurisë ka vjedhur para nga një çantë.

Momenti shokues që një roje sigurie në aeroport vjedh 450 paund nga një çantë pasagjerësh, pak sekonda para se të fusë atë në makinerinë me rreze X.

26 vjeçarja Busakorn Somkwamdee, u kap nga kamerat e sigurisë në aeroportin Suvarnabhumi në Bangkok të Tajlandës, duke hapur çantat e turistëve, këtë të hënë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO