“AS” konfirmon lajmin ‘shokues’ për Cristiano Ronaldon (FOTO) – Lajmi.net
“AS” konfirmon lajmin ‘shokues’ për Cristiano Ronaldon (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:33, 16 June 2017
Cristiano Ronaldo do të largohet nga Real Madrid.

Cristiano Ronaldo është në pushime, por nuk do të kthehet në Madrid.

Mediat spanjolle konfirmojnë lajmin e publikuar nga “A Bola” se ylli portugez dëshiron të largohet nga Spanja dhe Real Madrid pas akuzave për evazion fiskal.

“AS” shkruan se Ronaldo ka vendosur të largohet nga Real Madrid pas fitores ndaj Juventusit në finalen e Ligës së Kampionëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy