As Feronikeli nuk kursehet përballë Hajvalisë – Lajmi.net
As Feronikeli nuk kursehet përballë Hajvalisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 16:45, 21 April 2017
Me fitoren e thellë të Feronikelit ndaj Hajvalisë, është hapur java e 27-të e Vala Superligës së Kosovë.

Skuadra kampione e Kosovës, në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’, ka mposhtur 6-0 Hajvalinë.

Me këtë fitore, Feronikeli numëron 58 pikë, katër më pak se liderët e Trepçës ’89, që këtë xhiro zhvillojnë derbin me Trepçën./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool