Arsyet e çuditshme pse jo kushdo mund të bëhet stjuardesë – Lajmi.net
Arsyet e çuditshme pse jo kushdo mund të bëhet stjuardesë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:19, 12 March 2018
Edhe pse duket si një profesion si gjithë të tjerët në fakt nuk është kështu.

Të jesh një stuajrdesë kërkon shumë aftësi të veçanta dhe ndonjëherë edhe sakrifica në jetën personale

Edhe gjëra që nuk ju kishin shkuar kurrë në mendje para se të punësohesh si stjuardesë kërkohen si aftësi të nevojshme.

Prandaj para se të vendosni të aplikoni për këtë punë shikoni galerinë

 

Fjalët kyçe: stjuardese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels