Arsyet e çuditshme pse fëmijët qajnë – Lajmi.net
Arsyet e çuditshme pse fëmijët qajnë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 16:02, 26 April 2017
Sa janë të vegjël kanë kërkesa nga më interesantet dhe mjaft të çuditshme.

E kur fëmijëve nuk u bëhet qejfi, do të fillojnë të qajne, madje për arsye tejet qesharake.

Më poshtë ju sjellim disa momente qesharake të femijëve dhe arsyet pse ata kanë qarë.

Qeni i ka bllokuar rrugën, përderisa ai tenton ta shtyj karrigen.

Mikrovala i ka ngrënë drekën

Nëna e saj nuk e ka lejuar të luante me jashtëqitjen e qenit

Djathi i tij është thyer në gjysmë

Prindërit i kanë thënë që nuk ka nevojë për krem kundër diellit kur bie shi

Ajo ka kuptuar që nëna e saj ka një emër, pëveç “mami”

Ëmbëlsirat nuk kanë dalur nga furra të ftohta

Fjalët kyçe: Arsye, fëmijët qajnë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy