Arsimtari i Suharekës e bënë për spital nxënësin – Lajmi.net
Arsimtari i Suharekës e bënë për spital nxënësin
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:36, 18 May 2017
Ilustrim
Ilustrim
Në një shkollë të Suharekës arsimtari e ka goditur nxënësin duke i shkaktuar lëndime serioze.

Policia e Kosovës ka njoftuar se, arsimtar në një shkollë, gjatë ushtrimit të detyrës për shkaqe të pa njohura, e ka goditur nxënësin  e shkollës.

Sipa sojë e goditjes, nxënësi ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia.

Policia e ka hapur rastin si ‘keqpërdorim gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare’. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown