Arsenali fiton me përmbysje të jashtëzakonshme ndaj Leicesterit (VIDEO) – Lajmi.net
Arsenali fiton me përmbysje të jashtëzakonshme ndaj Leicesterit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:39, 11 August 2017
.

Arsenali e ka mposhtur Leicester Cityn në ndeshjen hapëse të Premierligës.

Skuadra londineze fitoi me rikthim në rezultat, 4:3.

Golat për Arsenalin i shënuan Alexandre Lacazette, Danny Welbeck, Aron Ramsey dhe Olivier Giroud.

Ndërkohë për mysafirët realizuan Shinji Okazaki dhe Jamie Vardy. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arsenal, Leicester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper