Arsenali e bën lojën, Unitedi i merr pikët – Lajmi.net
Arsenali e bën lojën, Unitedi i merr pikët
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:26, 2 December 2017
Manchester United e ka fituar kryendeshjen e javës në Premierligë.

‘Djajtë e Kuq’ kanë mposhtur 1:3 në udhëtim Arsenalin, në kuadër të xhiros së 15-të.

Vendasit e Arsenalit ishin skuadër më e mirë, por United arriti të shfrytëzojë gabimet në mbrojtjen e tyre, për t’i shënuar golat e fitores.

Linegard me dy gola dhe Valencia me një gol, shënuan për fitoren e Manchester Unitedit.

Golin e vetëm për Arsenalin e shënoi Lacazette./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble