Arsenali bën detyrën, shpreson te Middlesbrough (VIDEO) – Lajmi.net
Arsenali bën detyrën, shpreson te Middlesbrough (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:33, 16 May 2017
Arsenal ka bërë detyrën duke e mposhtur Sunderlandin në ‘Emirates Stadium’.

Gunners jo me pak vështirësi mposhtën skuadrën e Adnan Januzajt, 2:0.

Të dy golat Arsenal i shënoi në pjesën e dytë, dhe realizatorë i tyre ishte Alexis Sanchez.

Kjo fitore e mban në garë Arsenalin për vendin e katërt, por duhet të shpresojë që Middlesbrough të ndalë me barazim Liverpoolin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball