Arsenal shet Walcottin – Lajmi.net
Arsenal shet Walcottin
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:44, 5 December 2017
Theo Walcott mund të largohet nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të janarit.

Theo Walcott është nxjerrë në shitje nga Arsenal.

Klubi londinez ka humbur durimin me formën e dobët fizike të sulmuesit anglez.

“The Sun” raporton se Walcott mund të largohet nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të janarit, përcjell “lajmi.net”.

Walcott ka zgjuar interesim nga dy klube rivale nga Premierliga, Southampton dhe West Ham United. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arsenal, Theo Walcott

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals