Arsenal me super përforcim nga Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Arsenal me super përforcim nga Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 10:43, 18 May 2017
Arsenal kërkon një përforcim nga Real Madrid.

Hector Bellerin pritet të largohet nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të verës.

Mbrojtësi spanjoll spekulohet se do të transferohet te Barcelona.

Por, “Gunners” kanë identifikuar pasardhësin e tij.

Sipas mediave angleze, Arsenal kërkon transferimin e Danilos nga Real Madrid, përcjell “lajmi.net”.

Arsenal beson se Danilo mund ta zëvendësojë Bellerinin në Emirates Stadium. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO