Arsenal-Leicester, shikoni çfarë ka bërë Xhaka (FOTO) – Lajmi.net
Arsenal-Leicester, shikoni çfarë ka bërë Xhaka (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:24, 11 August 2017
.

Granit Xhaka ka bërë një paraqitje fantastike ndaj Leicester Cityt.

Kosovari ka bërë dy asistime në golat e Ramsey dhe Giroud, përcjellë “Lajmi.net”.

Mediat angleze e kanë konsideruar atë si një ndër më meritorët për fitoren e “Gunners”.

Më poshtë i keni statistikat e Xhakës sonte. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Granit Xhaka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3