Arsenal-Leicester City, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Arsenal-Leicester City, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:54, 11 August 2017
.

Arsenali dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes.

Arsenal: Cech, Holding, Monreal, Kolasinac, Eleneny, Xhaka, Bellerin, Chamberlain, Ozil, Welbeck, Lacazette.

Leicester City: Schmeichel, Simpson, Morgan (c), Maguire, Fuchs, Mahrez, Ndidi, James, Albrighton, Okazaki, Vardy.

Fjalët kyçe: Arsenal, Leicester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master