Arsenal – Leicester City, formacionet e ndeshjes së parë në sezonin e ri në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Arsenal – Leicester City, formacionet e ndeshjes së parë në sezonin e ri në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 8:06, 11 August 2017
Sonte do të zhvillohet ndeshja e parë e sezonit 2017/18 e Premierligës, ndërmjet Arsenalit dhe Leicester Cityt.


Fjalët kyçe: Arsenal, Leicester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2