Arsenal konsideron blerjen e Benatias – Lajmi.net
Arsenal konsideron blerjen e Benatias
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 22:35, 8 November 2018
Edhe skuadra e Arsenal duket se po shqyrton opsionin për blerjen e Medhi Benatias.

Ylli i Juventus nuk është i lumtur tek Juventus dhe këtë situatë po synon ta shfrytëzoj skuadra londineze, shkruan “Tuttomercatoweb”, transmeton lajmi.net.

Benatia dëshiron të jetë në 11-shën startuese, mirëpo me Bonuccin dhe Chiellinin, kjo gjë po del të jetë  e vështirë.

Edhe Milan ka interesim për lojtarin, i cili vlerësohet 15 milionë euro. Mbeten të shihen lëvizjet e ardhshme të skuadrave. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO