Arsenal fillon bisedimet me trajnerin e ri – Lajmi.net
Arsenal fillon bisedimet me trajnerin e ri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:54, 17 May 2018
Mikel Arteta është kandidati kryesor për pasardhës të Arsene Wengerit në postin e menaxherit të Arsenalit.

Arsenal do të fillojë sot bisedimet me Mikel Artetan për emërimin e tij në postin e menaxherit, raporton “Sky Sports News”.

Ish mesfushori i “Gunners” është kandidati kryesor për pasardhës të Arsene Wengerit.

Nëse emërohet, Arteta do të ketë në dispozicion rreth 50 milionë funte për përforcime gjatë afatit kalimtar të verës, shkruan “Sky”, përcjell “lajmi.net”.

Drejtuesit e Arsenalit që janë përgjegjës për emërimin e menaxherit të ri, pritet që sot t’i fillojnë bisedimet me Artetan. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO