Arsenal cakton çmimin për shitjen e Bellerinit – Lajmi.net
Arsenal cakton çmimin për shitjen e Bellerinit
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:36, 13 March 2018
Arsenal kërkon 56 milionë euro për shërbimet e Bellerin i cili së fundmi ka zgjuar interesim nga Juventus.

Arsenal është duke konsideruar mundësinë e shitjes së mbrojtësit të krahut, Hector Bellerin.

“The Sun” shkruan se Bellerin mund të largohet nga Emirates Stadium pas përfundimit të këtij sezoni.

“Gunners” kanë caktuar çmimin për shitjen e tij, gjatë afatit kalimtar të verës.

Arsenal kërkon 56 milionë euro për shërbimet e Bellerin i cili së fundmi ka zgjuar interesim nga Juventus, përcjell “lajmi.net”.

Shitja e Bellerin mund të bëhet për të financuar blerje të reja në Arsenal, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO