Arsenal 3:0 Watford, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Arsenal 3:0 Watford, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:35, 11 March 2018
Arsenali ka mposhtur Watfordin me rezultat 3-0 në ndeshjen e xhiros së 30-të të Premierligës.

Pas tri ndeshjeve pa fitore në Premierligë, Arsenali ka arritur të mposht Watfordin.

Mustafi, Aubameyang dhe Mkhitaryan shënuan për skuadrën e Arsene Wenger.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO