Arsenal 2:0 Sunderland, notat e lojtarëve (FOTO) – Lajmi.net
Arsenal 2:0 Sunderland, notat e lojtarëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:04, 16 May 2017
Arsenal ka mposhtur 2:0 Sunderlandin në ‘Emirates Stadium’, me dy golat e shënuara nga Sanchez.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble