Arsenal 1:3 Manchester United, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Arsenal 1:3 Manchester United, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:13, 2 December 2017
Arsenali është mposhtur në shtëpi nga Manchester United në një ndeshje të tensionuar në “Emirates”, ku pati pestë kartona të verdhë dhe një të kuq.

“Djajtë e Kuq” fituan me rezultat 1-3 në një ndeshje të dominuar nga skuadra e Arsene Wenger, e cila u zhvillua në kuadër të xhiros së 15-të të Premier Ligës angleze.

Lingard me dy gola dhe Valencia me një, shënuan për Manchester Unitedin.

Golin e vetëm për Arsenalin e shënoi sulmuesi Lacazette.

Notat e lojtarëve për këtë paraqitje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper