Arsenal 0:0 Sporting, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Arsenal 0:0 Sporting, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:12, 8 November 2018
Arsenal dhe Sporting kanë luajtur baras në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së grupeve në Ligën e Evropës.

Ndeshja luhej me një tempo mjaft të shpejtë edhe pse gola nuk pati nga asnjëra skuadër, shkruan lajmi.net.

Në këtë takim për fat të keq vlen të theksohet minuta e 26’ kur Danny Welbeck theu këmbën.

Minuta e 87’ gjithashtu shënohet për kartonin e kuq të Jeremy Mathieu.

Këto janë notat e lojtarëve për këtë ndeshje: /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO