Arritje historike për KB Bashkimin, kualifikohet në finale të Ligës Ballkanike – Lajmi.net
Arritje historike për KB Bashkimin, kualifikohet në finale të Ligës Ballkanike
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:38, 14 April 2018
KB Bashkimi ka arritur një sukses të madh duke u kualifikuar për në finale të Ligës Ballkanike.

Skuadra nga Prizreni shënoi një fitore të ngushtë dhe dramatike ndaj Rilski Sportistit për të arritur finalen.

72:71 ishte rezultati i përballjes mes KB Bashkimit dhe Rilski Sportistit.

Në finalen që zhvillohet nesër, KB Bashkimi do të takohet me Levsin e Bullgarisë./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: KB Bashkimi, Liga Ballkanike

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals