Arrin në Kosovë kryediplomati gjerman – Lajmi.net
Arrin në Kosovë kryediplomati gjerman
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 19:16, 14 February 2018
Në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë sapo ka arritur ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Sigmar Gabriel.

Një delegacion nga ekzekutivi kosovar ka dalë për ta pritur kryediplomatin gjerman i cili tani ka arritur në Kryeministri, ku po takohet me kryeministrin Ramush Haradinaj.

Ai sapo ka arritur nga Beogradi dhe është pritur nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Haradinaj takon ministrin e jashtëm gjerman
Haradinaj dhe Gabriel pas pak pritet të mbajnë një konferencë për media. /rtk

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper