Arrihet marrëveshja, ky është ekipi i ri i Balotellit – Lajmi.net
Arrihet marrëveshja, ky është ekipi i ri i Balotellit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:40, 16 May 2018
Ai në sezonin e ri do të jetë pjesë e Marseille.

Mario Balotelli do të mbetet në Francë.

Sipas “TuttoMercatoWeb”, Balo ka arritur marrëveshjen me skuadrën e re, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai në sezonin e ri do të jetë pjesë e Marseille.

Balo kërkon të luftojë për objektiva të mëdha, gjë që nuk arriti me skuadrën e Nice. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO